BelediyeDeniz.Com
  • Anasayfa
  • RSS
  • İletişim
  • Site Haritası

Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nden Tirebolu’ya Destek Sözü

14 Eylül 2018

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i makamında ziyaret etti.


Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, "Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen'i ziyaret ederek İlçemizde hayata geçirmek istediğimiz bazı projeler hakkında kendisinden destek istedik. Değerli Belediye Başkanımız bizlerin taleplerini uygun görerek bizlere destek sözü verdi" dedi.

Yaptığı hizmetler ve projelerle Erzurum'un çehresini değiştiren Mehmet Sekmen'in, tüm Tirebolulu ve Giresunlu hemşerilerine selamlarını ilettiğini ifade eden Karabıçak şunları söyledi: "Göreve başladığımız günden bu yana Merkezi hükümetimizden ve AK Parti Belediyelerinden ciddi destekler aldık. Bu çalışmalar doğrultusunda son olarak Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Ziyarette bizleri son derece samimi karşılayan ve taleplerimize anınca cevap veren Başkanımız Mehmet Sekmen'e desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum."

Yeniliklerden haberdar olabilmek için mail adresinizi giriniz.