BelediyeDeniz.Com
  • Anasayfa
  • RSS
  • İletişim
  • Site Haritası

İznik Triatlonu Şampiyonlarına Çini Madalya

10 Temmuz 2018

Eşsiz doğası ve muhteşem gölüyle birçok organizasyona ev sahipliği yapan İznik'te gerçekleşen Triatlon Müsabakalarına 600'e yakın sporcu katılırken gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren yarışmacılara çini madalya takdim edildi.


Yüzme, bisiklet ve koşu etaplarından oluşan parkurları sorunsuz bir şekilde tamamlayan sporcular bu yıl 6.sı gerçekleştirilen İznik Triatlonuna büyük ilgi gösterdi.Yarışlar İznik Günbatımı Plajında İznik halkının ve sporcu ailelerinin tezahüratlarıyla renklendi.

Türkiye genelinden yaklaşık 600 yarışmacının katıldığı yarışların ödül törenine, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, Emniyet Müdürü Ahmet Tekin, Jandarma Komutanı Tuncay Doğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun, Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya, belediye meclis üyeleri ile çok sayıda sporsever katıldı. Federasyon Başkanı Bayram Yalçınkaya yarışmaya katkıda bulunan kurumlara teşekkür plaketi takdim ederken İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da Federasyon Başkanı Bayram Yalçınkaya ile İznikli Sporcu Ayşenur Acar'a Çini Tabak takdim etti.

Yeniliklerden haberdar olabilmek için mail adresinizi giriniz.