BelediyeDeniz.Com
  • Anasayfa
  • RSS
  • İletişim
  • Site Haritası

DenizBank Kamu Finansmanı

Kamu Finansmanı Grubu, 2007 yılında kurularak belediyeler ve diğeri kamu kuruluşlarıyla DenizBank'ın mevcut ilişkilerine yeni bir yön verecek stratejik çalışmalara başlamıştır.

2009 yılı itibariyle Kamu Finansmanının ayrı bir iş kolu olarak yapılandırılmasıyla bugünkü şeklini almıştır. Bu özelliği ile Türk bankacılık sisteminde farklı bir yeri olan DenizBank, Genel Müdürlük kadroları ve Türkiye genelindeki şube ağı ile ülkemizdeki bütün kamu kuruluşlarına her türlü bankacılık hizmeti sunmaktadır. Yerel yönetimler, bağlı kuruluşları, yerel yönetimlere ait iktisadi teşekküller, kamu iktisadi teşebbüsleri, bu teşebbüslere ait müesseseler ve bağlı ortaklıklardan oluşan kurumlar, Kamu Finansmanın müşteri hedef kitlesini oluşturmaktadır.

DenizBank’a özel geliştirilen nakit yönetimi sistemi ile Banka’nın şube ağını ve alternatif dağıtım kanallarını kullanarak, vergi tahsilat süreçlerinde operasyonel etkinlik ve verimlilik kazandırmaktadır. Bugün 100’den fazla belediyenin vergi, su vb. tahsilatlarına aracılık etmektedir.

Yeniliklerden haberdar olabilmek için mail adresinizi giriniz.