BelediyeDeniz.Com
  • Anasayfa
  • RSS
  • İletişim
  • Site Haritası

Burs

Avrupa Koleji (AK), Belçika'da Avrupa bütünleşme çabalarında eğitsel ve akademik destek vermek ve Avrupa için bürokrat yetiştirmek amacıyla kuruluşmuştur. Türkiye'nin Avrupa Birliği üyelik sürecinde, iyi donanımlı AB uzmanları ve geleceğin Türk Avrokatlarını yetişmek amacıyla hayata geçirilien "Avrupa Koleji Master Burs Programı" na 2010 - 2011 ve 2011 - 2012 akademik yılı için 1 öğrencimize burs sağlamıştır.

Türkiye'de Kamu Finansmanı alanına odaklanmış tek özel banka olan DenizBank, bu sektöre eğitim alanında da, desteğini sürdürmektedir. Bu amaçla, Türkiye Eğitim Derneği (TED) aracılığı ile Kamu Yönetimi ve Çevre Yönetimi alanında lisans eğitimini sürdüren 7 üniversite öğrencisinin yıllık eğitim masraflarını üstlenmiştir. Ankara Gazi Universitesi, Muğla Üniversitesi,İstanbul Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, İzzet Baysal Üniversitesi ve Malatya İnönü Üniversitesinde başarı ile öğrenimlerini sürdüren Samet Yavuz, Yavuz Süleyman Toprak, Satı Çalışkan, Esra Duran,Adem Karasu,Mustafa Arslan ve Abdulcabbar Akman isimli öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmaktan DenizBank gurur ve mutluluk duymaktadır.

Gelecek dönemlerde de, DenizBank, Kamu Yönetimine yönelik eğitim programlarına destek vermeye devam edecektir.

Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi (Fra.) mezunu olan Çiğdem Aksu, "Karşılaştırmalı Siyaset ve Siyasal Sosyoloji" üzerine tamamladığı master'ına takiben doktorasına Marmara Üniversitesi'nde başlamıştır. Doktora öncesinde tez konusu olan "Kamu Yönetimi ve Yerelleşme" üzerine 3 ay sürecek olan bir çalışma için İngiltere, Canterburry'de bulunan Kent Universitesi'ne "Visiting Training Fellow" olarak kabul edilmiş ve "Kentsel ve Bölgesel Çalışmalar" departmanına katılmıştır. DenizBank tarafından 1 Eylül – 1 Aralık 2009 arasındaki bütün yerleşim, ulaşım, eğitim ve genel harcamalarını kapsayacak bir burs verilmiştir.

Türkiye'de Kamu Finansmanı alanına odaklanmış tek özel banka olan DenizBank, bu sektöre eğitim alanında da, desteğini sürdürmektedir.

 Bu amaçla, Beltaş Eğitim,Kültür,Hizmet ve Sosyal Yardım Vakfı aracılığı ile Kamu Yönetimi ve Çevre Mühendisliği alanında lisans eğitimini sürdüren 3 üniversite öğrencisinin yıllık eğitim masraflarını üstlenmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesinde başarı ile öğrenimlerini sürdüren Çisil Eriş, Elif Tuğçe Kaya ve Sibel Özberber isimli öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmaktan DenizBank gurur ve mutluluk duymaktadır.

 

Yeniliklerden haberdar olabilmek için mail adresinizi giriniz.